Історії витоків інформації у художніх фільмах

Державні таємниці / Опасные секреты /Official Secrets
Приклад функціонування інституту "доброчесних інформаторів" у Британії. Фільм засновано на реальному ініціативному витоку державної таємниці від інсайдера - співробітниці британського GCHQ Кетрін ​​Ґан (Katharine Teresa Gun) у 2003 році. Подивіться на мотиваційні риси порушника і вплив державної політики на захист даних.
Громадянин чотири / Правда Сноудена / Citizenfour
Історія одного з наймаштабніших витоків державної таємниці від співробітника АNB Е́дварда Сно́удена (Edward Joseph Snowden). Подивіться на технічні можливості США.

Нічого, окрім правди / Nothing But the Truth
Взята із реального життя історія протистояння журналістки-викривачки та системи національної безпеки США.

П'ята влада / The Fifth Estate
5 estate
Історія створення та функціонування унікальної системи витоку інформації WikiLeaks та її засновника Джуліана Ассанжа(Julian Assange). Подивіться на мотиви викривачів.

Вотергейт: Падіння Білого Дому / Mark Felt: The Man Who Brought Down the White House
Water Gate
Історія витоку політично чутливої інформації від другої людини в ФБР Марка Фелта (William Mark Felt Sr.), яка стала основою Уотергейтського скандалу, що призвів до відставки 37-го Президента США Річарда Ніксона.

Вся президентська рать / All the President's Men
all

Історія Уотергейтського скандалу, що була знята "по свіжих слідах" - через 2 роки після його завершення. Виклад іде від імені двох головних героїв журналістів Вашингтон Пост Боба Вудворда і Карла Бернштейна.